Kontor

Kim Blach Pedersen
Forstander

Tlf. 21 42 82 16

kim@stroemmen.nu

Annette Bærnholdt
Viceforstander

Tlf. 23 28 34 15

annetteb@stroemmen.nu

Michelle Knudsen
Administration

Tlf. 40 25 30 32

michelle@stroemmen.nu


Laura Gundorff Boesen
Kommunikationsmedarbejder

Tlf. 40 11 47 44

laura@stroemmen.nu

STU

Tue Gindesgaard
Underviser, Pedel & Håndværk, STU

Tlf. 30 31 22 43

tue@stroemmen.nu

Søren Ernebjerg
Underviser og værkstedsleder, Produktion & Genbrug, STU

Tlf. 21 92 56 93

sorene@stroemmen.nu

Stefan Sørensen
Underviser og værkstedsleder, Butik, STU

Tlf. 29 43 01 48

stefan@stroemmen.nu

Richardt Bay Jensen
Underviser, Lager & Transport, STU

Tlf. 21 33 89 21

richard@stroemmen.nu

Søren Jensen Lund
Underviser, Medie, STU

Tlf. 28 73 18 07

soren@stroemmen.nu

 

Mogens Brask
Underviser, Dyr & Natur, STU

Tlf. 52 39 80 60

mogens@stroemmen.nu

Jane Printz
Værkstedsassistent, Køkken & Cafe, STU

Tlf. 51 35 50 60

 

Henriette Ellegaard
Værkstedsassistent, Køkken & Cafe, STU

Tlf. 51 35 50 60

 

Christian Bentsen
Værkstedsassistent, Produktion & Genbrug, STU

Tlf. 91 53 40 78

bentsen@stroemmen.nu

Torben Boje
Lærer og ordblindelærer for voksne, STU

Tlf. 30526952

torben@stroemmen.nu

Helle Vinter Kristensen
Lærer, STU

helle@stroemmen.nu

Rune Pinnerup
Praktikvejleder, STU

Tlf. 40 16 47 89

rune@stroemmen.nu

Jane Ravn
Pædagog, STU

Tlf. 23702121

jane@stroemmen.nu

Mette Greve
Pædagog, STU

Tlf. 40 40 82 64

greve@stroemmen.nu

Bostøtte

Gitte Ægidius
Bostøtte i egen bolig

Tlf. 21 47 82 36

gitte@stroemmen.nu

Susan Søgaard
Pædagog, Bostøtte i egen bolig

Tlf. 24 97 09 51

susan@stroemmen.nu

Ann Rønne
Pædagog, Bostøtte i egen bolig

Tlf. 30 52 70 60

ann.roenne@stroemmen.nu

Dorthe Kirkegaard
Pædagog, Bokollegie Strømmen og Startbo

Tlf. 23 39 11 51

dorthe@stroemmen.nu

Susanne Nørgaard
Pædagog, Bokollegie Strømmen og Startbo

Tlf. 21 42 89 53

susanne@stroemmen.nu

Benjamin Buhr Sørensen
Pædagog, Bokollegie Strømmen

Tlf. 40 47 70 94

benjamin@stroemmen.nu

Jeanette Johnsen
Pædagog, Bokollegie Strømmen

Tlf. 30 44 04 58

jeanette@stroemmen.nu

Ann Larsen
Bokollegie Adelgade

Tlf. 29 10 03 18

ann@stroemmen.nu

Charlotte Johnsen
Pædagog, Bokollegie Adelgade

Tlf. 40 25 72 73

charlotte@stroemmen.nu

Jørgen Jakobsen
Pædagog, Bokollegie Adelgade

Tlf. 24 89 90 18

jorgen@stroemmen.nu

Øvrige

Pernille Lindholm
Rengøring

Tlf. 26 11 70 19

Mathilde Røhling
Rengøring

Tlf. 60 65 10 38

Line Poulsen
Ernæringsassistent, Bokollegie Strømmen og UFL

Tlf. 60 72 43 06

line@stroemmen.nu

Brian Jensen
Morgenvækker, Bokollegie Adelgade

brian@stroemmen.nu